ADOMO SODYBA

ADOMO SODYBA

Vilniaus apskritis
Sodybų nuoma
Pirties nuoma
Sodyba vestuvėms
Kaimo turizmas
Rodyti visus
siųsti užklausą

sodybos savininkui

Paslaugos ir pramogos

Pirtis
Kubilas
Šašlykinė
Šventinė salė
Vaizdo aparatūra
Automobilių aikštelė
Wi-Fi
Vandens pramogos
Stalo tenisas
Tinklinis
Pavėsinė
Baidarių nuoma
Plaustų nuomą
Vandens žygiai
Stalo futbolas

Aprašymas

Maloniai kviečiame Jūsų šeimas, kolektyvus apsilankyti ramiame Lietuvos kampelyje, esančiame tik 37 km nuo Vilniaus miesto, Sidabrių kaime, ant gražaus Gaveikių ežero kranto įsikūrusioje ,Adomo sodyboje“.

,,Adomo sodyba“ - tai 6 hektarų ploto Asvejos nacionaliniame parke esantis didelis ir jaukus vienkiemis, čia mes ir laukiame Jūsų.

Ramioje, jaukioje, romantiškoje sodyboje atrasite vaizdingas Gaveikių pakrantes, galėsite grožėtis švariu, skaidriu ežero vandeniu, beje ežeras gana žuvingas, tad čia neteks nuobodžiauti net užkietėjusiems žvejams. Mėgstantys aktyvų poilsį gali žvejoti, plaukioti valtimis, pasistatyti palapines, žaisti tinklinį ar badmintoną, yra vaikų žaidimo aikštelė. Prie laužavietės ar židinio visada jaukiai praleisite romantišką vakarą.

Sodybos svečiai čia atranda ramybę tiek vasarą, tiek žiemą. Nejuntamai išgaruoja psichologinė įtampa ir fizinis nuovargis. Pabuvoję sodyboje šeimos, kolektyvai dažniausiai sugrįžta čia su draugais, artimaisiais ir bendradarbiais pakartoti įspūdžių. Šioje sodyboje yra namas su terasa, kuriame įrengti jaukūs kambariai su visais patogumais, 20 miegamųjų vietų, bei erdvi pokylių salė su židiniu.

Organizuojame maitinimo paslaugas: profesionalūs virėjai paruoš Jums patiekalus pagal iš anksto suderintą meniu, serviruojame stalą bei aptarnaujame pokylio metu.

Kaip mus rasti:

Važiuojame nuo Vilniaus link Utenos, Molėtu plentu 37 km, ties ženklų į dešinę DUBINGIAI 11 km, sukame į dešinę, važiuojame pagrindiniu keliu 7 km, dešinėje pusėje pamatome ženklą “ASVEJOS REGIONINIS PARKAS”, ties ženklu sukame i kairę, pavažiavus 50m, yra nuoroda “Kaimo sodyba 600m i dešinę”, sukame ir nuvažiavus 600m atsidursite ADOMO SODYBOJE.

Komentarai

Siųsti žinutę

Enter the recipient, separate recipients with commas.
  • Enter a user name to write a message to a user.