DUBUKLIS

DUBUKLIS

Vilniaus apskritis
Sodybų nuoma
Pirties nuoma
Kaimo turizmas
Kempingai ir stovyklavietės
Rodyti visus
siųsti užklausą

sodybos savininkui

 • Telefonas: 
  864880401
 • Atsakingo asmens vardas: 
  Viktorija
 • Adresas: 
  Dubuklės kaimas, Trakų rajonas
 • Vietovės GPS koordinatės: 
  54.65932658461406, 24.81119053207222

Paslaugos ir pramogos

Pirtis
Kubilas
Židinys
Šašlykinė
Šventinė salė
Automobilių aikštelė
Wi-Fi
Tinklinis
Žvejyba
Pavėsinė
Laužavietė

Aprašymas

Sodyba yra vaizdingame Trakų rajone, Dubuklės kaime, netoli Trakų istorinio nacionalinio parko. Aplinkui daug gražių natūralių gamtovaizdžių ir istorinių vietų.

Sodybos privalumai - nuostabus kraštovaizdis, privatumas ir ramybė. Įsikūrusi kalno šlaite, apsupta miško, apačioje ežeras, toliau matyti kalneliai, keli kaimiečių trobesiai... Jausmas, kai tu matai, o tavęs ne, nuteikia atsipalaidavimu ir nerūpestingam poilsiui.

Organizuojami renginiai pvz.: turistiniai žygiai, aplankant istorines vietas, ekstremalūs žygiai pelkėmis, įvairios užduotys, komandiniai žaidimai, dažasvydis, mergvakariai ir bernvakariai su erotinė programa bei kt. Organizuojame maitinimą.

Yra garinė ir japoniška (kubilas) pirtys. Maudytis įrengtas tvenkinys, pro pušis matosi Dubuklio ežerėlis. Didelėje svetainėje ar jaukioje pavėsinėje susėsit prie vaišių stalo. Yra visi buitiniai patogumai, virtuvė, nakvynė. Lauko židinyje kepsite kepsnius, o jėgas galėsite išbandyti žaisdami krepšinį, tinklinį ar kitus žaidimus. Mėgstantys gali pažvejoti.

Galite ramiai pailsėti su draugais ar šeimos nariais.Jūsų privatumas - garantuotas. Čia atvykę, Jūs būsite apgaubti neįkyriu dėmesiu, bus pasirūpinta vakarėlio linksmąja dvasia ir Jumis pačiais.
 

Komentarai

Siųsti žinutę

Enter the recipient, separate recipients with commas.
 • Enter a user name to write a message to a user.