Jūsų poilsis be rūpesčių

Jūsų poilsis be rūpesčių

Kauno apskritis
Sodybų nuoma
Pirties nuoma
Sodyba vestuvėms
Kaimo turizmas
Rodyti visus
siųsti užklausą

sodybos savininkui

Paslaugos ir pramogos

Pirtis
Kubilas
Baseinas
Šašlykinė
Šventinė salė
Konferencijų salė
Automobilių aikštelė
Wi-Fi
Bilijardas
Stalo tenisas
Tinklinis
Futbolas

Aprašymas

Kaimo turizmo sodyba „ROKO SODYBA“ yra 5 kilometrus nutolusi nuo greitkelio Vilnius – Kaunas (nuo Vilniaus 60 km., nuo Kauno 40 km.). Važiuojant nuo Vilniaus, ties Žiežmariais po 61 km reikia sukti pirmą posūkį į dešinę. Sodyba už Stasiūnų. Iki artimiausio miesto Kaišiadorių vos 3 km. Netoli yra Strošiūnų kraštovaizdžio draustinis. Sodyboje galima poilsiauti tiek vasarą, tiek žiemą.

Sodyba skirta tiek šeimyniniam poilsiui (jaukūs dviviečiai-keturviečiai apartamentai), tiek įvairioms darbo kolektyvų šventėms, konferencijoms, seminarams, mažiems ir dideliems (iki 200 žmonių) pobūviams rengti. Yra 2 erdvios salės pokyliams bei konferencijoms. Vaikams įrengta vaikų žaidimo aikštelė. Galima užsakyti tiek vieną kambarį, tiek visą pastatą.
Svečiai gali gyventi šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose su visais patogumais - karštas vanduo, dušas ir WC kiekviename kambaryje. Sodyboje taip pat yra interneto ryšys, televizija. Veikia keturios pirtys, yra vidaus ir lauko baseinai. Mėgstantiems sportuoti įrengtas lauko teniso kortas, tinklinio, futbolo inventorius yra 2 biliardinės, stalo tenisas, 
Kartu su kambarių nuoma galima užsisakyti pilną maitinimą grupei žmonių.
Sodyboje veikia kavinė-baras. Čia galėsite maloniai praleisti laiką ir skaniai pavalgyti. Virtuveje gaminamas maistas iškilmingiems pobūviams, šventėms.

Yra keturios lauko pavėsinės su židiniais lauko kepsniams kepti.Viena iš jų talpina iki 150 svečių.

Laukiame visų norinčių maloniai nustebinti savo svečius, pailsėti ir turiningai praleisti laiką !

Komentarai

Siųsti žinutę

Enter the recipient, separate recipients with commas.
  • Enter a user name to write a message to a user.