Kvietkinė

Kvietkinė

Marijampolės apskritis
Sodybų nuoma
Kaimo turizmas
Rodyti visus
siųsti užklausą

sodybos savininkui

Paslaugos ir pramogos

Pirtis
Židinys
Šašlykinė
Šventinė salė
Automobilių aikštelė
Vandens pramogos
Stalo tenisas
Tinklinis
Krepšinis
Futbolas
Papludimys
Žvejyba
Pavėsinė
Laužavietė

Aprašymas

Sodyba „Kvietkinė“ – tai išskirtinis laukinės gamtos 48 ha kompleksas, įsikūręs ant ežero kranto tarp pušyno ir eglyno. Kompleksui priklauso verslo centras, kuris turi dvi atskirtas sales - yra baras, didelė virtuvė ir sporto salė. 

Vienu metu galime priimti 100 svečių ir 50 žmonių suteikti nakvynę. Kviečiame švęsti šeimos ir įmonių šventes, organizuoti mokymus ir kitokius renginius. Sodyboje Jūs rasite dvi atskiras pirtis, tinklinio, krepšinio ir futbolo aikšteles, taip pat ir estradą koncertams prie laužo. Galėsite aplankyti lietuviškos faunos muziejų ir susipažinti su trofėjais. Laisvalaikiu galėsite žvejoti, grybauti ar pasiplaukioti vandens dviračiu, bei valtimis. Mažieji poilsiautojai galės leisti laiką jiems skirtoje vietoje prie sūpynių ir batuto. Supantis gamtos grožis užgniauš Jūsų ir Jūsų svečių kvapą, visą tai galėsite užfiksuoti fotosesijos metu. 

Jei norite įkvėpti tyro oro ir atsipalaiduoti galingų ąžuolų, pušų paunksmėje, ar tiesiog pailsėti nuo miesto rūpesčių, ši vieta kaip tik Jums!

Komentarai

Siųsti žinutę

Enter the recipient, separate recipients with commas.
  • Enter a user name to write a message to a user.