Meškos pirtis

Meškos pirtis

Vilniaus apskritis
Sodybų nuoma
Pirties nuoma
Rodyti visus
siųsti užklausą

sodybos savininkui

Paslaugos ir pramogos

Aprašymas

Sodyba „Meškos pirtis“

Maloniai kviečiame, Jus, švęsti savo šventes (jubiliejus, gimtadienius, įmonės šventes, bernvakarius/mergvakarius, krikštynas, seminarus ar kitas įvairias vakarones) mūsų sodyboje.

Aptvertoje 53a. Sodybos teritorijoje Jūsų lauks išskirtinio grožio gamtos vaizdai, jauki rami aplinka, akį patraukiančios įspūdingos meškų skulptūros, neišpasakyto grožio tvenkinys, po stogu esantis lauko židinys iš senovinių plytų. Yra pilnai įrengta tiklinio aikštelė su paplūdimio smėliu, lauko terasa ir dvi pavėsinės. Pirmoji – erdvi lauko pavėsinė talpinanti iki 40 svečių. Antroji – mažesnė, skirta vandens pramogoms lauke, tai yra kubilui – jacuzzi. Vandens malonumais vienu metu galės mėgautis 8-10 svečių grupelė.

Svečiuojantis mūsų Sodyboje nepraleiskite progos išbandyti garinę pirtį, kurioje ne tik atsipalaiduosite ir pasilepinsite šiluma bei nukreipsite savo mintis į poilsį, pamiršę miesto šurmulį. „Meškos pirtis“ sodyba yra dviejų aukštų. Pirmajame yra įrengta salė su mini virtuvėle ir reikiamu inventoriumi, muzikinis centras, wifi, patalpa skirta persirengimui – priešpirtis, WC, dušas, garinė pirtis. Antrame aukšte yra įrengtos miegamos vietos, vienas bendras kambarys su 6 lovomis ir du atskiri dviviečiai kambariai.

Sodyba yra Vilniaus pakraštyje (Pagirių sen., Melekonių k.), vos 17km., nuo Vilniaus stoties važiuojant Eišiškių pl. Taip pat galite rinktis patogesnį privažiavimą važiuojant naujuoju pietiniu Vilniaus aplinkkeliu.

Sodybos nuomos kaina iki 20 žmonių nuo 150 Eur (sekmadienis – ketvirtadienis)., 250-300 Eur (penktadienis – šeštadienis +šventinės dienos). Jūsų pageidavimu kubilas-jacuzzi užsakomas atskirai, jo kaina 80 Eur.

Mažoji Meškos Pirtelė, tai 2016 metų statybos pirtis įsikūrusi vos 17 km. nuo Vilniaus miesto centro, Pagirių sen., Melekonių k.

Pirmajame aukšte jaukiai įrengta salė su mediniais baldais, mini virtuvėlė su inventoriumi (indai, įrankiai, šaldytuvas, virdulys, pjaustymo lentutė), muzikinė aparatūra, priešpirtis, WC ir ypatingoji garinė, kurioje įrengtas švediškos gamybos katilas. Visoje sodybos teritorijoje veikia bevielis interneto ryšys – wifi.

Antrame aukšte įrengtos miegamos vietos, su aukštos kokybės 3D patalyne.
Kieme yra įrengtas lauko židinys, mėsos gaminių ir žuvies rūkykla bei pavėsinė.
Pastatas talpina iki 8 žmonių kompanijas.
Pirties nuomos kaina nuo 40 eur už vakarą iki 100 eur už parą.
Maloniai kviečiame apsilankyti.

Kaip mus rasti?

J.Lašinsko g. 30, Pagirių seniūnija
Vilniaus rajonas

Komentarai

Siųsti žinutę

Enter the recipient, separate recipients with commas.
  • Enter a user name to write a message to a user.