Sodybos nuoma vestuvėms/kaimo turizmas

Sodybos nuoma vestuvėms/kaimo turizmas

Vilniaus apskritis
Sodybų nuoma
Sodyba vestuvėms
Kaimo turizmas
Rodyti visus
siųsti užklausą

sodybos savininkui

Paslaugos ir pramogos

Pirtis
Kubilas
Židinys
Šašlykinė
Šventinė salė
Vaizdo aparatūra
Automobilių aikštelė
Papludimys
Žvejyba
Pažintinis takas

Aprašymas

Tai ne šiaip sodyba, bet vieta kur rasite sielos ramybę ir harmoniją. Miškų apsuptyje, esančioje sodyboje, gerkite tylą, išgirskite apie ką šnara medžių lajos, išjauskite susiliejimą su gamta, pajuskite ryšį su laukiniais miško gyvūnais, kurių Neries nacionaliniame parke yra apstu.

Bet svarbiausia - skirkite laiko SAU, pasibūti vienumoje, suprasti save ir savo mintis, įsiklausykite ką Jums sako Jūsų širdis, nes ji geriausiai žino ko mums trūksta.

Mūsų sodyba yra pačiame Neries nacionaliniame parke. Šalia namo driekiasi Bražuolės upė, bei stūkso tvenkinys. Sodyba turi 1,3ha plotą, tad pabėgti į atokią vietelę ir pasibūti su savimi tikrai ras kiekvienas :)

Apgyvendinimas               

Mūsų pačių, mūsų draugų ir mūsų klientų pati mylimiausia ir jaukiausia vieta – tai mūsų svetainė. Tai itin didelė, su per visą sieną vitrininiais langais, minkštais baldais draugų oazė.

Vakarais labai jauku sėdėti šalai židinio, o rytą malonu pasitikti lauko terasoje, kuri irgi matosi pro didelius langus. Vaizdas atsiveria į tvenkinį ir Bražuolės upelį. Čia rasite absoliučią ramybę ir tai ko ieškome kiekvienas, kai norime susiliejimo su gamta ir pabėgti nuo triukšmo.

Turime didelę valgomąją zoną. Nuotraukoje matyti vienas stalas, tačiau turime du pristatomus, kurie talpina 22 žmones, tad visiems vietos pakaks. 

Miegamoji zona

Turime 4 miegamuosius kambarius:

1-asis kambarys turi dvi dideles dvivietes lovas ir  didelę erdvią spintą.

2-asis kambarys turi penkias miegamąsias vietas: dvi dvivietės lovos + viena vienvietė.

3-asis kambarys turi vieną dvivietę lovą ir dvi vienvietes

4-asis kambarys turi dvi platesnes ir  nestandartines lovas lyginant su kitais kambariais. Taip pat šis kambarys turi savo atskirą vonios kambarį, bei didelę drabužių spintą.

Mums labai svarbu tvarka, higiena ir estetika, todėl visos mūsų patalynės, užvalkalai ir čiužiniai yra nauji. Tą įsitikinti galėsite ir atvykę patys!

Maisto šedevrų gaminimo vieta

Tai smaližių mėgiama erdvė, kurioje kvepia pyragais ir įvairiais skanėstais. Turime visą reikiamą įrangą, reikalingą Jūsų norimiems patiekalams  kurti! Taip pat negalima nepaminėti, kad turime netgi du šaldytuvus!

Kas liečia indus, tai tikrai pakaks įrankių, lėkščių ir puodelių, bei pačiam gaminimui skirtų priemonių –  22 asmenims. 

Tačiau jeigu esate, „tikrasis“ virtuvės šefas, visada galite turėti savo mylimiausias maisto gamybos priemones

Laukiame Jūsų atvykstant!

Komentarai

Siųsti žinutę

Enter the recipient, separate recipients with commas.
  • Enter a user name to write a message to a user.