"Tarp liepų"

"Tarp liepų"

Anykščių rajonas
Sodybų nuoma
Pirties nuoma
Sodyba vestuvėms
Kaimo turizmas
Rodyti visus
siųsti užklausą

sodybos savininkui

 • Telefonas: 
  +370 682 38142
 • Atsakingo asmens vardas: 
  Rimantas
 • Adresas: 
  Ragaišių k. 3, Debeikių sen., Anykščių r. LT-29360
 • Vietovės GPS koordinatės: 
  55.642353, 25.266130

Paslaugos ir pramogos

Pirtis
Kubilas
Šašlykinė
Šventinė salė
Konferencijų salė
Automobilių aikštelė
Wi-Fi
Bilijardas
Tinklinis
Krepšinis
Dviračių nuoma
Pavėsinė
Laužavietė
Baidarių nuoma
Stalo žaidimai
Žvėrių stebėjimas

Aprašymas

Kaimo turizmo sodyba "Tarp liepų" yra tarp Starkonių ir Medinos miškų, prie ilgiausios Lietuvos upės Šventosios, į kurią, sodybai priklausančioje teritorijoje, įteka Jaros upė. Šią, dviejų upių ir vandens maršrutais turtingą, vietovę pamėgę baidarininkai, o gamtos ir istoriniais įvykiais besidomintys svečiai turi galimybę aplankyti daug lankytinų vietų šiose apylinkėse. Visada džiaugiamės galėdami pasidalinti svetingumu, pasididžiuoti sodyboje saugomais protėvių sendaikčiais, bylojančiais turiningą praeitį ir teikiančiais ramybę bei gerą aurą.

Galėsite mėgautis gamtos ramybe ir įdomiai leisti laisvalaikį. Turėsite progą dviračiais pakeliauti 1863 -1864 m sukilėlių takais, pasigrožėti tarp miškų II pasaulinio karo metais pastatyta unikalia medine Inkūnų bažnytėle, čia kuriamu "ATMINTIES" skulptūrų parku, atsigaivinti ”stebuklingo Inkūnų“ šaltinio vandeniu, pasivaikščioti ar apvažiuoti, pažymėta dviračių maršruto trasa, apylinkes. Daug sužinoti apie šias vietas jums padės čia įrengti informaciniai stendai. Miškų glūdumoje išnykę ir dar likę kaimai, senos kapinaitės liudija ilgą, turiningą čia gyvenusių žmonių praeitį su įvairiais istoriniais įvykiais.

Sodyba ,,Tarp liepų" – senų laikų dvasios ir šiuolaikinio komforto derinys tiek ramaus, tiek aktyvaus poilsio mėgėjams. Čia populiari vieta savaitgaliniams įmonių renginiams, nes didelė teritorijų erdvė, vos ne kieme prasidedantis miškas, tvenkiniai, sporto aikštelės, Jaros ir Šventosios upių maršrutai baidarėms pačia nuostabiausia Šventosios Kraštovaizdžio Draustinio atkarpa ir galimybė pravesti seminarus ar konferencijas kiek kitaip, vilioja visus norinčius atitrūkti nuo miesto triukšmo ir ritmo. Sodybvietėje yra krepšinio, papludimio tinklinio, automobilių parkavimo aikštelės, pavėsinės su stacionariais griliais, pagrindiniame name salė, 5 kambariai, rastiniame name svetainė, pirtis ir keturi kambarėliai nakvynei.

Kultūringų grupių, vertinančių jaukumą, kultūrą ir švarą laukiame ištisus metus. O Jūsų laukia geras poilsis ir pažintis su nuostabios gamtos istorijos ir kultūros turtais apdovanotu kraštu. Ramaus poilsio mėgėjus, kviečiame pasinaudoti poilsiniais kelialapiais ne šventinėmis, darbo dienomis nuo sekmadienio 15 val. iki penktadienio 11 val. Jiems taikomos ypač palankios kainos. Taip pat ramaus poilsio mėgėjus vilioja tolėliau nuo sodybvietės VIP FOREST DREAMS namelis dviems su vaizdu į antrą sodybos tvenkinį ir laukinių gyvūnų aptvarus, mišką. Daugiau informacijos www.tarpliepu.lt

Komentarai

Siųsti žinutę

Enter the recipient, separate recipients with commas.
 • Enter a user name to write a message to a user.