Turistauk.lt - baidarių nuoma, nameliai prie Jūros upės Žemaitijoje

Turistauk.lt - baidarių nuoma, nameliai prie Jūros upės Žemaitijoje

Tauragės apskritis
Sodybų nuoma
Pirties nuoma
Kaimo turizmas
Kempingai ir stovyklavietės
Baidarių nuoma
Rodyti visus
siųsti užklausą

sodybos savininkui

Paslaugos ir pramogos

Pirtis
Kubilas
Šašlykinė
Tinklinis
Krepšinis
Pavėsinė
Laužavietė
Baidarių nuoma

Aprašymas

Įtrauki visais plaučiais tyro Žemaitijos oro, suspaudi rankose tvirtai irklą ir jauti kaip purslotas vanduo tave baidarėje neša per kvapų, spalvų ir naujų potyrių pasaulį. Čia ir yra laimė.... O jei visu tuo gali džiaugtis ne vienas, o šalia baidarėse šeima, vaikai, giminės ir draugai - laimės hormonai dauginasi kubu. Kada žygį planuoji tu? Žemaitijos upės - Jūra, Akmena, Aitra, Lokysta - vertos turistų dėmesio.

Jūros upe baidarėmis galima plaukti visus metus. Jūra stebina turistus smagiais maršrutais, pritaikytais tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems. Plaukimo metu sutinkama nemažai rėvų, smagių nusileidimų slenksčiais, kelią pastoja didžiuliai rieduliai, seklios brastos. Upė vingiuota, pasipuošusi kabančiais lieptais. Krantuose išsirikiavę didingi ąžuolai.

Pakrantėse daug tinkamų vietų sustoti ir įsirengti nakvynę. Taip pat turistų patogumui įrengtos privačios stovyklavietės, kur galima statyti nakvynei palapines ar rezervuoti poilsio namelius ant Jūros upės kranto. Vakarojimui įrengtos pavėsinės su elektra, maisto gaminimui - laužavietės, paruošta malkų, šašlykinė, iešmai.

Reikia tiek ne daug... tik suburti savo artimuosius ar žygį suplanuoti darbo kolektyvui, bendruomenės nariams. Vienas skambutis ir turiningos, aktyvios atostogos prasideda čia pat Lietuvoje Žemaitijos kaime.

Poilsio oazė Dobilų slėnis įsikūrusi 3 km. nuo Kvėdarnos miestelio (Šilalės rajonas) Padievaičio kaime ant Jūros upės kranto. Stovyklavietė, apsupta miško, šimtamečių ąžuolų ir Jūros upės, puiki vieta organizuoti įmonės renginį, stovyklą ir poilsiui po baidarių žygio.

Turistauk.lt pasirūpina viskuo: baidarių nuoma, nakvyne poilsio nameliuose Dobilų slėnyje, vieta palapinių statymui, pavėsine su elektra, pervežimu, padeda pasirinkti gražiausią maršrutą, iškūrena pirtį ar kubilą.

Tel: 869975546 (Dženeta)
Tel: 865226904 (Artūras)
info@turistauk.lt
www.turistauk.lt
www.facebook.com/turistauk.lt

Komentarai

Siųsti žinutę

Enter the recipient, separate recipients with commas.
  • Enter a user name to write a message to a user.