Vila "Loreta"

Vila "Loreta"

Panevėžio apskritis
Sodybų nuoma
Pirties nuoma
Kaimo turizmas
Rodyti visus
siųsti užklausą

sodybos savininkui

 • Telefonas: 
  +370 656 60640
 • Atsakingo asmens vardas: 
  Loreta
 • Adresas: 
  Abukauskinės km., Panevėžio raj.
 • Vietovės GPS koordinatės: 
  55.808978, 24.409169

Paslaugos ir pramogos

Pirtis
Šašlykinė
Vaizdo aparatūra
Automobilių aikštelė
Vandens pramogos
Tinklinis
Dažasvydis
Žvejyba
Terasa
Vaikų aikštelė
Paviršinis nardymas
Sūpynės

Aprašymas

Vila „Loreta“ įsikūrusi Abukauskinės kaime, už 9 km nuo Panevėžio. Privati, uždara 3 hektarų teritorija. Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti terasoje ir saunoje, naudotis kepsninėmis bei nuosava automobilių stovėjimo aikštele. Vaikams įrengta žaidimų aikštelė.

Viloje yra svetainės zona, valgomojo stalas, palydovinius kanalus rodantis plokščiaekranis televizorius, vonios kambarys su dušu ir virtuvė, kurioje rasite orkaitę, mikrobangų krosnelę, kavos virimo aparatą bei virdulį. Rankšluosčiai įskaičiuoti į apgyvendinimo kainą.

Svečiai kviečiami atsipalaiduoti atviroje terasoje.

Apylinkėse galima paslidinėti, išmėginti paviršinį nardymą, važinėtis dviračiais ir užsiimti kitomis aktyviomis pramogomis.

Nakvynė

Atvykėliams Vila Loreta ant akmens dėti galvos nereiks -- čia jų laukia jaukūs svečių namai, saugantys senosios sodybos dvasią, ir rąstinis pirties namelis. Tai puiki vieta rengti linksmus pobūvius 20-iai žmonių ar praleisti romantišką vakarą prie žvakių dviese.

Iš kasdienybės rutinos ištrūkusi šeima su vaikučiais sodyboje ras atgaivą po darbų ir miesto rūpesčių.

Svečių namai

Pagrindinis sodybos pastatas - puikus senovės ir šiuolaikiškumo derinys. Svečių namų interjerą šildo medis ir senovinių plytų raudonis. Baldai, dvelkiantys praėjusio amžiaus pradžia, ir mielos detalės kuria jaukią namų atmosferą.

Svečių paslaugoms -- puikiai įrengta šiuolaikiška virtuvė, dušas, WC, TV, muzikos grotuvas. Nakvoti gali 10 žmonių. 

Pirties namelis

Kaimiško stiliaus rąstinis pirties namelis tarsi įaugęs į natūralų gamtos peizažą. Priepirčio kambarys pritaikytas nedidelei kompanijai. Po pirties galima patogiai klestelėti į minkštus odinius krėslus.

Antrame aukšte įrengti miegamieji kambariai 10 žmonių. Iš grubaus medžio sklindanti energetika garantuos ramų miegą. O rytais čia žadins ne mašinų burzgimas, o po mišką ir laukus lakiojančių paukščių trelės.

Miško terapija

Vila Loreta apglėbusi Žalioji giria dosniai atveria savo lobyną. Gamtos mylėtojams, grybautojams, uogautojams čia tikras rojus.

Girios tankmėje ir liulančiose Klimbalės, Beropšilio, Graužiškių pelkėse peri retai Lietuvoje sutinkami juodieji gandrai, vapsvaėdžiai ir žvirblinės pelėdos. Pievose prie Vila Loreta kasmet įsikuria gervių porelė.

Vasarą miške gausu mėlynių, bruknių, spanguolių ir grybų. Iš sodybos nereikia žengti ir žingsnio, kad nurautum pūstapilvį baravyką - jie auga čia pat, po ąžuolu.

Pamiškės ir pievos marguliuoja žydinčiais žolynais, tad mėgėjai pasirinkti vaistažolių čia tikrai turės ką veikti.

Žaliosios girios artumą galima justi kasdien: tai stirnaitė keliuku prabėga, tai kiškis įsidrąsinęs į terasą atliuoksi.

Žiemą, kai žemę nukloja sniego patalai, prasideda linksmas rogučių ir čiuožyklos ant tvenkinio ledo sezonas.

Pramogos

Kiekvienas metų laikas Vila Loreta dovanoja savus džiaugsmus. Pavasaris džiugina bundančios gamtos gaivumu, grįžtančių paukščių klegesiu, vasara -- lepinimusi saulėje ir maudynėmis, ruduo -- grybavimo azartu, o žiema -- slidinėjimo ar čiuožimo ant ledo malonumu.

 Bet nepaisant sezono, čia laikas neprailgs ir ramaus, ir judraus poilsio mėgėjams. Vienas gal drybsos hamake, kvėps gryną orą ir žvelgs į tolumas, kitas visą dieną kybos su meškere (humaniška žvejyba), trečias, žiūrėk, klaidžios po mišką, o ketvirtam gal užteks pasikaitinti pirtyje, kad nuo pečių nusimestų visą rūpesčių naštą.

Nenusėdintieji vienoje vietoje irgi turės veiklos į valias: dažasvydžio kovos įkarštis greitai išvaikys nuobodulį.

Laukiame Jūsų!

Komentarai

Siųsti žinutę

Enter the recipient, separate recipients with commas.
 • Enter a user name to write a message to a user.