YKD kempingas "Žemė"

YKD kempingas "Žemė"

Vilniaus apskritis
Kempingai ir stovyklavietės
Rodyti visus
siųsti užklausą

sodybos savininkui

 • Telefonas: 
  +37064615013
 • Atsakingo asmens vardas: 
  Yevgeni
 • Adresas: 
  Sidabrių kaimas 2A, Vilniaus rajonas, Lietuva
 • Vietovės GPS koordinatės: 
  55.027584,25.407705

Paslaugos ir pramogos

Šašlykinė
Automobilių aikštelė
Papludimys
Laužavietė

Aprašymas

YKD Kempingas "Žemė" – tai jauki poilsiavietė pamiškėje, šalia Asvejos regioninio parko, 40 km nuo Vilniaus, kurioje laukiami visi, kas myli gamtą, vertina natūralų jos grožį, moka mėgautis tyla ir ramybe. Čia lengva atsipalaiduoti, susigrąžinti jėgas ir atgauti energiją. 

Laikiame drąsių keliautojų – porų, draugų būrių, šeimų, pavienių turistų iš Lietuvos ir viso pasaulio. Atvažiuokite su kemperiu arba su palapine ir mėgaukitės gamta: pasideginkite, pasimaudykite tvenkinyje, pasivaikščiokite po mišką.  

Aplinka
Sidabrių kaimas, šalia kurio įsikūrė YKD kempingas "Žemė", ribojasi su Asvejos Regioniniu Parku, vienu gražiausių ir didžiausių gamtos draustiniu Lietuvoje. O parko širdyje guli magiškas ežeras Asveja, ilgiausias ir giliausias Lietuvoje. 200 metrų nuo kempingo prasideda regioninio parko miškas su šimtais takelių. Iki artimiausio Asvejos kranto - apie 1.5 kilometro. Iki Dubingių miestelio - 5 kilometrai. Iki Moletų plento - 5 kilometrai. Naujas asfaltuotas kelias 2812 atveda iki pat kempingo.

Teritorija
Jauki, nuolat prižiūrima, aptverta teritorija, kurioje yra viesių ir saulėtų pievų ir laukų, patogių vietų kemperiams ir palapinėms su laužavietėmis ir hamakais tarp medžių po atviru dangumi su puikiu vaizdu į Asvejos regioninio parko gamtą.

Tvenkinys
Natūralus 17 arų ploto ir 6 metrų gylio tvenkinys su prieplauka, paplūdimiu, žemais ir aukštesniais krantais, vandens fauna ir flora.

Administracija
Kempingą administruoja sodybos, esančios toje pačioje teritorijoje, šeimininkai, kurie pasirūpins kiekvienu svečiu, suteiks visą reikalingą informaciją apie kempingą, apie visas standartines ir papildomas paslaugas, papasakos apie aplinką ir gerą laiko praleidimą po atviru dangumi.

Patogumai
Vasaros terasa su sėdmaišiais, automobilių stovėjimo aikštelė, prieplauka su hamaku, vasarinis dušas, praustuvas, tualetas, laužavietės su suoliukais, šašlykinės, stalai su suolais, badmintono ir tinklinio žaidimų aikštelės.

Kontaktai
www.ykdcamping.com
info@ykd.lt
+370 646 15013
Sidabrių kaimas 2A, Vilniaus rajonas, Lietuva

Komentarai

Siųsti žinutę

Enter the recipient, separate recipients with commas.
 • Enter a user name to write a message to a user.