Maistas vaikų šventėms

Maistas vaikų šventėms


Maistas vaikų šventėms

Maistas vaikų šventėms, kurios būna pačios įvairiausios – gimtadieniai, krikštynos, darželio ar mokyklos išleistuvės – labai svarbus. Nes smagiai išdykaudami ir žaisdami, vaikai greitai išalksta. Todėl kokybiškas, maistingas ir skanus maistas – būtina bet kokios vaikiškos šventės dedamoji. Nors vaikai mielai rinktųsi saldumynus ir traškučius, toks maistas dažniausiai energijos suteikia tik trumpam. O alkio jausmas greitai ir vėl aplanko. Tam, kad vaikas tikrai pasistiprintų ir būtų sotus, vien lengvų užkandžių neužtenka. Todėl geriausia kreiptis į maisto tiekėjus, kurie paruoš, gražiai paserviruos ir pristatys skanų maistą į Jūsų organizuojamą šventę. Ir pasirūpins, kad vaikučiai būtų sotūs ir turėtų jėgų linksmai švęsti.


Maistas vaikų šventėms – dėmesys ir skoniui, ir kokybei, ir pateikimui


Vaikai, skirtingai nei suaugusieji, dažniausiai nemėgsta įmantraus, jiems nepažįstamo maisto. Todėl šventei reiktų rinktis iš specialiai vaikams pritaikyto meniu. Kuriame maisto gamintojai sudeda jau patikrintus ir mažyliams patinkančius patiekalus. Svarbu, kad jie būtų gaminami iš šviežiausių produktų ir būtų aukščiausios kokybės. Vaikučių pilvukai dažniausiai jautriai reaguoja į maistą, tad kokybės klausimu čia kompromisų būti negali.


Taip pat, labai aktualu yra maisto pateikimas. Kadangi maistas skirtas šventei, jis turi atrodyti šventiškai. Tačiau tuo pačiu – jį turi būti patogu valgyti. Lengva paimti mažomis rankutėmis. Ar valgyti iš lėkštutės. Porcijos turi būti sąlyginai nedidelės, gabalėliai maži. Vaikai mėgsta pribėgti prie stalo, greitai užkąsti ir bėgti toliau žaisti. Todėl svarbu, kad galėtų tai padaryti greitai ir patogiai. Profesionalūs maisto tiekėjai tai puikiai supranta, todėl pasirūpina, kad maistas atitiktų visus šventės dalyvių poreikius.


Maisto kiekio apskaičiavimas


Dažnai, organizuojant šventę, iškyla klausimas, kiek gi to maisto reikia, kad visiems užtektų, bet ir išmesti nieko nereikėtų. Būtent todėl patogu maistą užsakyti iš profesionalų. Kurie, dirbdami šioje srityje, iš patirties žino koks maisto kiekis, kokiam kiekiui žmonių reikalingas. Todėl tuo pačiu, padės Jums sutaupyti, užsakant optimalų kiekį, kurio nereikės švaistyti. Ilgametės jų patirtys, leidžia įsivertinti reikiamus kiekius, ir pagal vaikų amžių, ir pagal šventės pobūdį bei trukmę. 
Taip pat, maisto tiekėjai dažniausiai pasirūpina ir visais reikiamais indais. Taip sutaupydami daug Jūsų laiko, reikalingo šventės organizavimui.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau