Sodyba vestuvėms

Sodyba vestuvėms


Sodyba vestuvėms

Sodyba vestuvėms – populiari vieta atšvęsti jungtuves. Nors dažniausiai sodybos vestuvėms nuomojamos vasaros sezonu, iš tiesų tai gali būti puiki vieta meilės šventei bet kuriuo metų laiku. Pavasarį čia jus pasitiks kerintys augalų žiedai ir grįžusių paukščių čiulbėjimas, rudenį akis džiugins spalvinga gamtos paletė, o žiemą užburs sniego ir šerkšno pasaka. 


Renkantis sodybą vestuvėms patartina nedelsti ir tai daryti kaip įmanoma anksčiau, ypač, jeigu tuoktis ketinate vasarą, kai užimtumas būna didžiausias. Tokiu atveju sodybos vestuvėms rekomenduojama ieškoti prieš metus ar net dar anksčiau. Nedelsdami turėsite didesnį pasirinkimą, todėl gausite ne tik tai, apie ką svajojate, bet ir už prieinamesnę kainą. Norėdami susiaurinti paieškų ratą, turėtumėte iš anksto apsispręsti, kuriame Lietuvos regione vyks jūsų tuoktuvių ceremonija. Patogiausia, kai sodyba vestuvėms yra ne toliau nei per valandą kelio nuo ceremonijos vietos. 


Sodybos vestuvėms gali būti paties įvairiausio dydžio, tad atsižvelkite, kiek bus svečių ir kokio dydžio patalpos reikalingos jūsų šventei. Daugiau tikrai nebūtinai geriau. Jeigu keliate nedideles vestuves, jaukiau jausitės mažoje sodyboje su jaukia pobūviu sale, o ne didžiule erdve milžiniškai šventei. Labai svarbu pasidomėti ir tuo, kiek miegamų vietų yra sodyboje bei kaip jos atrodo. Vienur būna kelios didelės erdvės su daug lovų jose, kitur įrengti privatūs kambarėliai, kur svečius galima apnakvindinti poromis ar šeimomis. Idealu, jeigu sodyboje yra ir puošnesnis, erdvesnis kambarys, kuris gali būti pritaikytas jauniesiems.


Kai kurios sodybos vestuvėms siūlo paruošti vaišių stalą, gali dekoruoti ir pačią erdvę, kitur siūlomos tik patalpos, o visu kitu tenka pasirūpinti atskirai. Išsiaiškinkite, kokias paslaugas siūlo sodybos savininkai, konkrečiai susitarkite, ko iš jų jums reikės, o ką užsisakysite kitur. Svarbu pasidomėti net garso ar kita technine aparatūra, pvz., vaizdo projektoriumi, jeigu tokio prireiks. 


Išsirinkę sodybą vestuvėms, būtinai joje apsilankykite ir savomis akimis įsitikinkite, kad viskas yra būtent taip, kaip pateikiama nuotraukose ir sodybos aprašyme. Jeigu nuspręsite, kad sodyba vestuvėms tinkama, būtinai su savininkais pasirašykite nuomos sutartį. Taip jausitės saugūs, kad atėjus šventės metui sodyba tikrai bus jūsų paslaugoms ir viskas atitiks išankstinį susitarimą. 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau