Maistas vestuvėms

Maistas vestuvėms


Maistas vestuvėms

Maistas vestuvėms – išties svarbi šventės dedamoji. Organizuojant vestuves, jauniesiems tenka apgalvoti ir suorganizuoti labai daug dalykų. Pradedant nuo šventės vietos, stilistikos, dekoravimo ir aprangos. Baigiant vaišėmis, gėrimais ir šventės vedėju bei muzika. Tokia svarbi gyvenime šventė dažniausiai organizuojama ilgą laiką, ko ne metus. Todėl norisi, kad šventė būtų išties graži, džiugi ir įsimintina. Ir viskas būtų nepriekaištinga. 
Todėl prieš ieškant šventės vietos, geriausia kartu su antrąja puse nuspręsti, kokio tipo šventės norite. Ir tuomet pradėti ieškoti jai tinkamos vietos ir kitų dedamųjų. Nuo to, ar planuojate iškilmingą puotą ar smagų vakarėlį gamtoje, priklauso ir maisto pasirinkimas. Tam, kad jis išpildytų šventės idėją ir jį būtų tikrai patogu valgyti.


Maistas vestuvėms – nuo romantiškų pikniko padėklų iki tikrų šedevrų lėkštėje


Maitinimo tipų gali būti labai įvairių – nuo maisto vagonėlio, kai išvykstamojo tipo šventė organizuojama netradicinėje erdvėje. Pavyzdžiui, gamtoje ar net nuosavų namų kieme. Iki banketo tipo, kai svečiai patogiai įsitaiso prie išpuoštų stalų. O maistas jiems atnešamas padavėjų. 
Kiekvienas variantas yra savaip žavus, svarbiausia – kad jis atitiktų Jūsų lūkesčius ir idėjas. Todėl rinkdamiesi maisto tiekėjus, atidžiai išanalizuokite kokio tipo maisto ruošime jie specializuojasi. Tuomet galėsite būti ramūs, kad maistas bus paruoštas profesionaliai. Ir patiektas taip, kad pamalonintų pilvus ir džiugintų akis. Kaip bebūtų, maistas, sudėtas ant stalų, pikniko pledukų ar išdėliotas kaip užkandžiai ant atskirų stalelių – tampa savotišku šventės dekoru, sukuria bendrą vaizdą. Todėl svarbu, bendraujant su maisto tiekėjais, aiškiai išsakyti savo šventės viziją ir lūkesčius.


Maitinimo tipai


Jeigu šventę darote sodyboje, dažnai maistu pasiūlo pasirūpinti sodybos šeimininkai. Tačiau net ir tuo atveju, būtina aptarti kaip pageidaujate, kad būtų pateiktas maistas vestuvėms. Furšeto, banketo, o galbūt kokteilio tipo. Na, o jeigu šventę organizuojate netradicinėje erdvėje, lauke, būtinai pasitarkite su maisto tiekėju, ar jam yra tekę maistą tiekti tokiose erdvėse. Ir ar turi tam visą pritaikytą įrangą bei indus.


Trumpai aptarsime visus maitinimo tipus tam, kad Jums būtų lengviau apsispręsti. Ir sklandžiau komunikuoti su maisto tiekėjais.


Kokteilio tipo maitinimas


Šis maitinimo tipas dažniausiai pasirenkamas, kai šventė planuojama ganėtinai trumpa. 2-3 valandų. o maistas dažniausiai valgomas atsistojus, nesėdant prie bendrų stalų. Vieno kąsnio užkandžiai ar užkandžiai indeliuose serviruojami ant staliukų arba nešiojami padavėjų.


Pikniko tipo maitinimas


Kai šventė organizuojama lauke, gamtoje. Maistas vestuvėms dažnai patiekiamas patogiai valgomas rankomis ar mažuose indeliuose. Serviruojamas ant staliukų ar netgi ant pledukų, patiestų ant žemės. Labai svarbu suderinti su maisto tiekėju ar reikalingais indais, staltiesėmis ir kitais, maisto patiekimui reikalingais dalykais, gali pasirūpinti jie. Ar tai priklauso Jums. Gal tuo klausimu gali pagelbėti, pavyzdžiui, dekoratorė.


Furšeto tipas


Tokio tipo maitinimas dažniausiai pasirenkamas, kai norisi gražiai papuošti stalus, prie kurių sėdės svečiai. Ir nesinori jų apkrauti maisto lėkštėmis. Tokiu atveju visas maistas patiekiamas ant atskiro stalo. O šventės svečiai patys prieina įsidėti norimų patiekalų. Kai kurie maisto tiekėjai gali pasiūlyti specialius dailius staliukus maisto sudėjimui. Taip jie tampa puikiu šventės dekoro elementu. Patys galite nuspręsti, ar karštieji patiekalai taip pat bus patiekiami įsidėti savarankiškai. Ar šiuos kiekvienam prie stalo atneš padavėjas.


Banketo tipo maitinimas


Dažniausiai pasirenkamas, kai norisi prabangios šventės. Tuomet visi patiekalai šventės svečiams yra atnešami padavėjų. O vakarienė būna sudaryta iš trijų dalių – užkandžio, karšto patiekalo ir deserto. Toks maitinimo tipas nelabai tinka išvažiuojamo tipo vestuvėms. Tačiau yra idealus šventėms sodybose.


Tiesa, maitinimo tipus galite miksuoti, priklausomai nuo savo poreikių. Svarbiausia išsirinkti maitinimo paslaugų tiekėjus, galėsiančius geriausiai juos patenkinti. Ir išpildyti Jūsų nuostabios šventės viziją.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau