Vila „Diana“

Palainys 2, Videniškių sen., Molėtų r. sav., LT-33291
Koordinatės: 55.237784, 25.230103

Paslaugos tipas: Kaimo turizmas | Sodybų nuoma | Pirties nuoma |

Vietų skaičius: 50
Vietų skaičius: 50Pirties namas 50 m²
Jūsų patogumui pirties namas dažniausiai nuomojamas kartu su pagrindiniu namu. Namas yra padalintas į dvi zonas. Jūsų patogumui čia įrengėme atskirą pirties zoną. Tai jauki suomiška pirtis, dušinė ir didelis priepirtis su vitrina bei veranda į ežero pusę. Kita zona - poilsio. Čia rasite židinio kambarį su patogiais minkštais baldais. Jaukumą bei šilumą užtikrina židinys. Jums beliks retkarčiais jį palepinti jau paruoštomis malkomis. Jaukioje ir erdvioje virtuvėje - valgomajame maisto ruošimo rutina taps malonumu. Tame pačiame name įrengtas poilsio kambarys. Švari patalynė bei rankšluosčiai - mūsų rūpestis. Dideli vitrininiai langai su atsiveriančiais gamtos peizažais neleis pamiršti, kad ilsitės gamtoje.


 


Svečių namas 180 m²


Šis dviejų aukštų svečių namas yra skirtas Jūsų svečių patogiam įsikūrimui švenčių bei konferencijų metu. Name įrengti dešimt viešbučio stiliaus kambarių su dvigulėmis lovomis ir po tualetą - dušą kiekviename aukšte. Name taip pat yra erdvi virtuvė bei socialinė erdvė su židiniu jaukiems vakarams, kurioje taip pat yra išlankstoma sofa. Švari patalynė bei rankšluosčiai kiekvienam svečiui parūpinami šeimininkų. 


 
Namelis ant vandens 25 m²
Tai naujausias šeimininkų projektas baigtas 2020-aisiais metais, leidžiantis įlieti civilizacijos malonumus į natūralią gamtą nepažeisdamas jos dėsnių. Unikalus dvivietis namelis, įkurtas tiesiai virš ežero vandens, leidžia mėgautis miško ir ežero panorama vos pramerkus akis su ryto aušra. Jaukus namelis turi virtuvę, valgomąjį, TV bei tualetą su masažuojamuoju naujos kartos dušu. Namelis taip pat turi atskirą lieptelį ir laiptukus į ežerą.


 
Konferencijų salė 80 m²
Konferencijų salė talpina iki 50 žmonių grupes, skirta konferencijoms, jubiliejams bei kitiems renginiams pagal Jūsų poreikį.


Mūsų adresas: Palainio kaimas 2, Videniškių sen., Molėtų r.

Parašykite atsiliepimą apie "Vila „Diana“"

Vila „Diana“

Palainys 2, Videniškių sen., Molėtų r. sav., LT-33291

Neradote ko ieškojote?

Užpildykite užklausos formą pagal pasirinktus kriterijus ir sulaukite geriausio pasiūlymo.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau