Pirties nuoma Alytus

Pirties nuoma Alytus


Pirties nuoma Alytus

Pirties nuoma – tai, ko reikia tiek norintiems pailsėti nuo darbų ar tiesiog gerai praleisti laiką, tiek ieškantiems būdų sustiprinti sveikatą. Pirtys Alytaus apskrityje paklausios visais metų laikais, tad norėdami pasikaitinti pirties nuomai verčiau ieškoti iš anksto. O tai daryti verta dėl daugybės priežasčių kiekvienam!


Sveikatos ekspertai tvirtina, jog pirtis naudinga kone bet kokio amžiaus žmonėms, čia gali lankytis net vaikai, tik svarbiausia pasirinkti tinkamą temperatūrą ir protingą kaitinimosi laiką. Pirties nuoma yra geriausia dovana savo organizmui. Moksliškai įrodyta, kad reguliariai kaitinantis pirtyje (geriausia kartą per savaitę), stiprėja imuninė sistema, širdis bei kraujagyslės, mažėja įvairių uždegimų, infekcinių ligų rizika, itin teigiamai veikiama ir kvėpavimo sistema. Pirtis padeda organizmui natūraliai valytis, todėl mažina jo pažaidos riziką, netgi lėtina senėjimą gerindamas ląstelių regeneraciją. Ne veltui po pirties oda tarsi atjaunėja, švyti, tampa švelnesnė ir skaistesnė. Maža to, įrodyta, kad reguliarus lankymasis pirtyje naudingas ir psichinei sveikatai, gerina kognityvines funkcijas ir padeda išvengti tokių pavojingų ligų kaip depresija, nerimo sutrikimai, net mažina senatvinės silpnaprotystės tikimybę. Paprastai tariant, reguliariai išsinuomoti pirtį bei mėgautis jos šiluma – tolygu gerinti gyvenimo kokybę. 


Tiesa, kaip ir visame kame, taip ir pirtyje būtinas saikas. Norint, kad pirties procedūros būtų ne tik smagios, bet ir naudingos, svarbu nepiktnaudžiauti pernelyg aukšta temperatūra, prie pirties kūną pratinti pamažu ir joje per ilgai neužsibūti. Pirmam kartui pakaks poros užėjimų po 10-15 minučių. Tarp jų turėtų būti tokia pertrauka, kad organizmas spėtų pailsėti, širdies ritmas ir kvėpavimas grįžtų į normalų būvį. 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau