Sodybų nuoma Alytus

Sodybų nuoma Alytus


Sodybų nuoma Alytus

Sodybų nuoma tiek Alytaus apskrityje, tiek visoje Lietuvoje populiari ne tik smagiam poilsiui su šeima ar draugais, bet ir įvairioms šventėms paminėti – vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams. Kad ir kuria proga planuojate nuomotis sodybą, pasirinkimas Alytaus regione yra platus, tad tam, kad išsirinkti būtų lengviau, siūlome atsižvelgti į keletą kriterijų.


Kaina. Galbūt tai ir ne svarbiausias kriterijus, tačiau pradėję nuo jo ir apsibrėžę aiškią sumą, kurią galite skirti sodybos nuomai, atsijosite daugybę sau netinkamų variantų ir palengvinsite pasirinkimą. 


Vieta. Negana nuspręsti, kad norite nuomotis sodybą kažkur Alytaus apskrityje. Vertėtų apgalvoti konkrečiau – ar sodyba turėtų būti kur nors šalia vandens telkinio, miško apsuptyje, o gal netoli miesto ar miestelio, kokių nors lankytinų objektų, pažintinių takų. Viskas priklauso nuo pasirinkto poilsio plano. 


Pramogos. Vienos sodybos nuomai Alytaus apskrityje tesiūlo apgyvendinimą, o kitos stebina gausia papildomų pramogų pasiūla. Tai gali būti pirtis, baseinas, pasiplaukiojimas valtimi, baidarėmis, vandens dviračiais, stalo ar lauko tenisas, tinklinis, pasivažinėjimas dviračiais ar keturračiais, jodinėjimas žirgais, žaidimų aikštelė vaikams, žvejyba, edukacinės-pažintinės programos ir dar daugiau. 


Dydis ir privatumas. Į sodybos nuomai dydį dažniausiai atsižvelgiama ieškant vietos šventei, bet ne mažiau į tai atkreipti dėmesį ir renkantis sodybą poilsiui su šeima ar draugais. Svarbu pasidomėti ne tik tuo, ar sodyboje tilps jūsų kompanija, bet ir kiek apskritai joje gali apsistoti žmonių. Vienais atvejais gausite privatų sodybos namelį ir teritorijoje būsite vieni. Kitur yra dideli sodybų kompleksai, kur vienu metu skirtinguose kambariuose ar nameliuose ilsisi bent keletas skirtingų kompanijų. Pastaruoju atveju laukia daugiau šurmulio ir bus mažiau privatumo, bet tai nebūtinai trūkumas, viskas priklauso nuo individualių poreikių.


Maitinimas. Dažniausiai vykstant ilsėtis į sodybą vežamasi savo maisto, kepami šašlykai ir gaminami kiti patiekalai lauko kepsninėse. Tačiau kai kurios sodybos nuomai Alytaus apskrityje siūlo maitinimo paslaugas – turi virtuvėlę ar net nedidelę kavinukę, kurioje galite pasisotinti nesukdami galvos dėl maisto ruošos. Maitinimo paslaugomis dar svarbiau pasidomėti, jeigu sodyboje ketinate paminėti kokią nors asmeninę šventę. 


Augintiniai ir maži vaikai. Dažniausiai į sodybas vykstama ilsėtis su visa šeima, įskaitant mažus vaikus ir augintinius. Tokiu atveju verta pasidomėti, ar sodybos aplinka pritaikyta poilsiui su mažyliais, ar jiems ten bus saugu, patogu, ar yra jiems siūlomų užsiėmimų, pvz., vaikų žaidimų aikštelė. Jeigu kartu norite vežtis ir augintinį, būtina pasidomėti, ar pasirinkta sodyba nuomai priima keturkojus svečius. 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau