Kaimo turizmas Kaunas

Kaimo turizmas Kaunas


Kaimo turizmas Kaunas

Kaimo turizmas tampa vis populiaresnis tiek Kauno apskrityje, tiek visoje Lietuvoje. Pastebima tendencija, jog žmonės vis dažniau renkasi poilsį gamtoje, natūralioje aplinkoje. Lietuviai vis labiau domisi ne tik atostogomis užsienio kurortuose ar vietiniame pajūryje, bet ir kaimo turizmo sodybose.


Kauno regione kaimo turizmas yra išvystytas itin plačiai. Kadangi laikinoji sostinė su žavingomis savo apylinkėmis yra pačiame šalies centre, čia patogu atvykti iš bet kurio Lietuvos regiono. Kauno rajone gausu lankytinų vietų, pradedant vaizdingomis Kauno marių pakrantėmis su čia stūksančiu didingu Pažaislio vienuolyno kompleksu, vaizdingais dvarais (Raudondvario pilis, Babtyno, Kačiūniškės ir kiti dvarai), piliakalniais (Vieškūnų, Jiesios, Veršvų ir kt.), kultūriniais miestų ir miestelių objektais, muziejais (Lietuvos liaudies buities muziejus, IX forto muziejus ir kt.). Kur dar gamtiniai objektai – pažintiniai bei rekreaciniai miško, pelkių takai, parkai, atsigaivinti kviečiančios maudyklos bei stovyklavietės...


Susidėliojus vaizdingą ir įdomų maršrutą po Kauno regioną derėtų nepamiršti pasiieškoti ir kaimo turizmo sodybos, kur galėtumėte apsistoti savaitgaliui ar ilgesnei viešnagei bei dar geriau pažinti šio krašto lankytinus objektus, kultūrą, papročius ar tiesiog pakvėpuoti grynu oru. Ne viena kaimo turizmo sodyba siūlo edukacines programas, kviečia išbandyti vietinius amatus, paskanauti tradicinio regiono maisto. Kai kurie Kauno rajono kaimo turizmo paslaugų teikėjai organizuoja ir turistinius žygius. 


Apsistodami kaimo turizmo sodyboje Kauno apylinkėse galėsite lengvai suderinti ramų poilsį su aktyviomis pramogomis bei pažintine programa. Kaimo turizmas apima daugybė pramogų, tai ir poilsis sodyboje, pirties ar kubilo nuoma, vandens pramogos, pasiplaukiojimas valtimi, žvejyba, grybavimas, jodinėjimas, važinėjimas kinkinių tempiamomis rogėmis, pasivaikščiojimas pažintiniais takais ir kur kas daugiau.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau