Pirties nuoma Kaunas

Pirties nuoma Kaunas


Pirties nuoma Kaunas

Pirtis Lietuvoje mėgstama nuo seno, ypač kaimuose. Šiandien jos malonumais mielai mėgaujasi visi, įskaitant ir didmiesčių gyventojus. Taigi ir Kauno apskrityje pirties nuoma yra itin populiari. Nors pasikaitinti pirtyje galima baseinų komplekse, SPA centre ar net prabangesniame sporto klube, visgi profesionalūs pirtininkai sako, jog geriausia pirtis visgi yra natūralioje gamtos apsuptyje, gryname ore, štai kodėl tokios populiarios pirtys kaimo turizmo sodybose.


Nepakanka išsinuomoti pirties – norint patirti maksimalią jos naudą dar reikia mokėti ja tinkamai naudotis. Štai keletas patarimų, kuriuos turėtumėte prisiminti radę patinkančią pirtį nuomai.


Pirmiausia svarbu prisiminti, kad svarbi ne tik tinkamai įrengta pirtis, bet ir kokybiški jos reikmenys – vantos, eteriniai aliejai, pirties kosmetika, pirties kepurės ir kt. Visi šie produktai turėtų būti pagaminti iš natūralių žaliavų. 


Nors pirtis naudinga sveikatai, prie jos patartina pratintis pamažu. Išsinuomojus pirtį pirmus kartus kaitinimosi procedūras geriausia pradėti žemesnėje temperatūroje ir iš pirties nelįsti į ledinį vandenį, geriau tinka kontrastinis dušas. 


Pirtyje neužsibūti per ilgai – nuo 10 iki 12, daugiausiai iki 15 min. Visgi svarbiausia klausyti savo kūno ir stebėti savijautą. Jeigu esate jautrūs karščiui, gali pakakti ir vos kelių minučių pirtyje. Prieš antrą ėjimą į pirtį turite pailsėti, leisti normalizuotis širdies ritmui. Patyrę pirtininkai sako, jog atvėsimas turėtų trukti bent du kartus tiek, kiek buvo kaitinamasi pirtyje. Nors išsinuomojus pirtį norisi maksimaliai pasinaudoti jos teikiamais malonumais, visgi nereikėtų viršyti 2-3 kaitinimosi seansų. Beje, pertis su vanta patartina per antrą ir vėlesnius kaitinimosi seansus, o ne per pirmą.


Būtina prisiminti, kad pirtis nerekomenduojama sočiai privalgius ar juo labiau pavartojus alkoholio. Tad, jeigu pirties nuoma yra šventės dalis, kurios metu ketinate gardžiuotis sočiomis vaišėmis, verčiau eiti kaitintis dar prieš pagrindines vaišes, tik pasisotinus užkandžiais. Tiek prieš pirtį, tiek po jos svarbu gerti daug vandens, mat karštyje gausiau netenkame skysčių.


Po pirties procedūrų būtina nusiprausti po tekančio vandens srove – pašalinsite prakaitą, o kartu ir išsiskyrusius toksinus. 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau