Sodyba vestuvėms Klaipėda

Sodyba vestuvėms Klaipėda


Sodyba vestuvėms Klaipėda

Sodyba vestuvėms Klaipėdoje ar Klaipėdos rajone – tai, ko reikia jūsų romantiškai jungtuvių šventei? Tikrai rasite nuostabią kaimo turizmo sodybą, svarbiausia neatidėlioti paieškų, mat geriausi variantai išgraibstomi akimirksniu!


Jeigu esate gamtos mylėtojai, labiau tiks sodyba Klaipėdos rajone, toliau nuo miesto šurmulio, galbūt netoli miško, marių ar net jūros – natūralioje gamtos apsuptyje. Šiltuoju metų laiku netgi galima pagalvoti apie ceremoniją bei puotą po atviru dangumi. Kai kurios sodybos turi tam atskiras po stogeliu įrengtas erdves arba gali įrengti romantišką pavėsinę tiek mažai, tiek ir didesnei svečių kompanijai. Jeigu labiau vilioja šventė mieste, jaukių variantų vestuvių paminėjimui galite rasti ir pačioje Klaipėdoje ar artimiausiose jos apylinkėse. Čia bus patogu atvykti tiek jums, tiek svečiams. 


Išsirinkę patinkančią sodybą vestuvėms Klaipėdoje ar Klaipėdos rajone pasidomėkite, kokias paslaugas gali pasiūlyti jos savininkai. Tai gali būti ne tik patalpų nuoma. Kai kurių sodybų savininkai už papildomą mokestį siūlo pasirūpinti ir vestuvių dekoracijomis, maitinimu (ne tik šventiniais pietumis ar vakariene, bet ir sočiais pusryčiais) ar net papildomomis pramogomis. Pavyzdžiui, antrą vestuvių dieną svečių gali laukti pirtis, baseinas, romantiškas pasiplaukiojimas valtimi ar kt. 


Dažniausiai ieškant sodybos vestuvėms prireikia, kad joje būtų galimybė apnakvindinti svečius. Pasidomėkite, kiek miegamų vietų įrengta jus dominančioje sodyboje. Kai kurios jų siūlo išskirtinius apartamentus ar atskirą namelį jauniesiems. Norintieji kažko ypatingo gali paprašyti šias patalpas specialiai dekoruoti, kai kurie sodybų savininkai suorganizuoja malonią staigmeną-dovaną jauniesiems, pvz., jų kambaryje laukia šampanas ir keletas gurmaniškų užkandžių


Jeigu sodyba vestuvėms yra vaizdingoje aplinkoje, galite nušauti du zuikius vienu šūviu. Ne tik turėsite gražią vietą šventei, bet ir galėsite čia pat daryti vestuvinę fotosesiją. Tai labai patogu taupant laiką, o ir nereiks blaškytis ieškant gražios panoramos nuotraukoms.


Svarbiausia renkantis sodybą vestuvėms nepatingėti į dominančią vietą atvykti ir viską apžiūrėti gyvai. Būna, kad nuotraukos bei aprašymas neatspindi realaus vaizdo. 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau