Pirties nuoma Šiauliai

Pirties nuoma Šiauliai


Pirties nuoma Šiauliai

Nesvarbu, už lango žiema ar vasara, pirties nuoma visada gera idėja savaitgalio atsipalaidavimui. Pirties nuoma Šiaulių rajone tokia pat paklausi kaip ir visoje Lietuvoje, tad rinktis tikrai yra iš ko.


Jeigu planuojate poilsį su didesne draugų ar artimųjų kompanija, puiki mintis išsinuomoti sodybą su pirtimi. Tokiu atveju dažniausiai siūloma didesnė ar mažesnė švenčių salė, pirtis, galbūt ir karštas kubilas, galimos vietos nakvynei. Domintis romantišku poilsiu dviem tinkamesnis variantas – nedidelis pirties namelis. Įprastai juose būna įrengta nedidelė vieta jaukiam pasisėdėjimui bei nakvynei.


Domitės ne tik pirties nuoma, bet ieškote kažko įdomesnio? Šiaulių rajone galima rasti pasiūlymų išsinuomoti pirtį kartu su profesionaliomis procedūromis ar net edukacine programa. Patyręs pirtininkas papasakoja apie pirties tradicijas, pamoko teisingai naudotis pirtimi, išmoko pėrimosi ir kitų pirties malonumų subtilybių. Pirties nuoma su edukacine programa gali būti puiki dovana tiek sau, tiek artimiesiems. Taip pat tai puikus būdas paįvairinti kokią nors asmeninę šventę.


Rinkdamiesi pirtį nuomai atsižvelkite į pirties pobūdį. Kaimo turizmo sodybose pirtys gali būti įvairios, pradedant tradicine lietuviška ir baigiant modernia infraraudonųjų spindulių. Kiekviena pirtis turi išskirtines savo savybes ir kaitinimosi jose ypatybes, tad išsamesnis pasidomėjimas padės pasirinkti jums tinkamiausią variantą. Tarkime, sauna tinka karščio mėgėjams, o turkiška ar infraraudonųjų spindulių pirtis patinka net nepakeliantiems didelės kaitros. 


Pirties nuoma – tai ne tik pasikaitinimas joje, bet ir su tuo susijusios kitos pramogos. Dažniausiai prieš ar po pirties lauko kepsninėje kepami šašlykai, surengiamas vaišių stalas. Tad pasidomėkite, ar pasirinkta sodyba ar pirties namelis patogus kitoms jūsų numatytoms veikloms. Galiausiai labai svarbi pirties vieta – ne tik dėl patogumo atvykti, bet ir dėl bendros atmosferos. Vienos pirtys įrengtos netoli miestų ar miestelių, kitos – natūralios gamtos apsuptyje, tarp miškų, šalia ežero ar kitų vandens telkinių. Iš anksto nuspręskite, ko geidžia jūsų širdis.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau