Sodybų nuoma Utena

Sodybų nuoma Utena


Sodybų nuoma Utena

Nors Utenos apskritis turi negausiausią gyventojų skaičių Lietuvoje, tačiau čia kasmet traukia daugybė gamtos mylėtojų, ieškančių geriausios vietos poilsiui. Sodybos nuoma Utenos regione tinkamiausia tiems, kurie mėgsta leisti laiką natūralioje gamtoje, ypač šalia ežerų, kurių šiame krašte priskaičiuojama per 300! Tarp jų didžiausias Lietuvoje Drūkšių ežeras, ilgiausias – Asvejos bei giliausias – Tauragno. O kur dar upės bei tvenkiniai! 


Pasirinkus sodybą nuomai Utenos regione galima mėgautis ne tik vandens pramogomis ar kitais klasikiniais poilsio sodyboje užsiėmimais (pirtis, karštas kubilas, lauko kepsninėje ruoštas maistas, pasiplaukiojimas valtimi, įvairūs lauko žaidimai, žvejyba ir kt.), bet ir aplankyti dėmesio vertas apylinkes, pasivaikščioti pažintiniais takais, užsukti į tokius visoje Lietuvoje žinomus lankytinus objektus kaip Lietuvos etnokosmologijos muziejus, Alantos dvaro sodyba, Medžių lajų takas Anykščiuose, Burbiškio dvaras ir kt. 


Renkantis sodybą nuomai patartina iš anksto apgalvoti, koks bus jūsų poilsio planas. Jeigu norite ilsėtis sėsliau ir apsiriboti sodybos teritorija, reikėtų ieškoti tokios, kuri siūlo daugiau vietinių pramogų. Keliaujant su vaikais verta pasidomėti, ar sodyba siūlo kokių nors įdomių veiklų mažiesiems. Jeigu norite pakeliauti, dairykitės sodybos nuomai, iš kurios būtų patogu pasiekti norimus aplankyti objektus. Kai kurių sodybų savininkai netgi siūlo gido paslaugas bei organizuoja turistines išvykas po apylinkes, praveda edukacines programas. Renkantis aktyvų poilsį ir keliavimą po apylinkes, papildomos sodyboje siūlomos pramogos yra mažiau aktualios. 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau