Baidarių nuoma Vilnius

Baidarių nuoma Vilnius


Baidarių nuoma Vilnius

Baidarių nuoma Vilniaus rajone sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Pavargę nuo miesto šurmulio ir ištroškę poilsio gamtoje sostinės ir jos apylinkių gyventojai gali atitrūkti nuo kasdienių darbų bei triukšmo visai čia pat, nevykdami į kitą Lietuvos kraštą. Baidarių maršrutai Vilniuje yra patys įvairiausi, tad smagiausią variantą ras tiek nepatyrę plaukikai, tiek ekstremalių nuotykių ieškotojai. 


Vienas populiariausių maršrutų plaukti baidarėmis Vilniuje yra Vilnele. Tai gana srauni ir vingių turinti upė, todėl ją mėgsta ekstremalių potyrių ieškantys žmonės. Vis dėlto Vilnelė nėra pavojinga, joje yra atkarpų, pritaikytų ir nepatyrusiems baidarių irkluotojams ir net šeimoms su vaikais. Plaukiant baidarėmis Vilnele galima pasigrožėti ne tik gamta, bet ir įspūdingais Belmonto vaizdais, pamatyti Pūčkorių atodangą, Užupio respubliką, Gedimino pilį ir dar daugiau.


Dar viena puiki upė plaukti baidarėmis yra Neris. Čia baidarių maršrutai lengvi, nereikalaujantys patirties, tinka net plaukiantiems pirmą kartą. Neris yra plati, teka ramiai, tad išsinuomojus baidarę ir pasirinkus tokį maršrutą galima atsipalaiduoti bei ramiai mėgautis aplinkos vaizdais. 


Laukinės gamtos mylėtojai renkasi plaukimą baidarėmis Voke. Plaukiant šia upe galima pasidairyti po žmogaus nepaliestą gamtą. Tiesa, šis maršrutas reikalauja patirties, nes kai kurios Vokės atkarpos gana ekstremalios, tad nuobodžiauti čia tikrai neteks! Dar vienas Vokės privalumas – mažesnis plaukikų skaičius ir privatumas.


Tai – tik keli variantai, kur galima pramogauti išsinuomojus baidares Vilniaus apylinkėse. Galima rinktis ne tik skirtingus maršrutus, bet ir jų trukmę. Plaukimas baidarėmis gali trukti nuo kelių valandų iki kelių parų, su sustojimais pailsėti, nakvynėmis. Kai kurie baidarių nuomotojai siūlo ir namelius nakvynei, po plaukimo atsipalaidavimą pirtyje, yra įrengę patogias stovyklavietes su lauko kepsninėmis ir kita būtiniausia įranga. 


Plaukimas baidarėmis yra puiki pramoga tiek su šeima, tiek su draugais ar net kolegomis. Kartu ir pasportuosite, ir atsipalaiduosite, pabendrausite bei pasidairysite po vaizdingas Vilniaus apylinkes. 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau