Jodinėjimas žirgais Vilnius

Jodinėjimas žirgais Vilnius


Jodinėjimas žirgais Vilnius

Jodinėjimas žirgais Vilniaus rajone – vis labiau populiarėjanti pramoga. Jeigu dar patys to nebandėte, pats laikas pasiryžti, mat jodinėjimas – ne tik pramoga, bet ir didžiulė nauda sveikatai.


Moksliškai įrodyta, kad vien žirgų glostymas, šukavimas, rūpinimasis jais bei bendravimas teigiamai veikia emocinę būklę bei psichinę sveikatą. Dar daugiau teigiamų įspūdžių palieka jodinėjimas žirgais. Jis teigiamai veikia ir fizinę sveikatą: stiprina raumenis bei visą judamąjį aparatą, padeda atsigauti po traumų, operacijų, yra puiki reabilitacijos priemonė ar tiesiog sporto rūšis. Jeigu neteko jodinėti ir manote, kad nesugebėsite, nenusiminkite – Vilniaus rajone įsikūrusiuose žirgynuose dirba profesionalūs jojimo instruktoriai, kurie padės užmegzti pažintį su žirgais ir pamokys jodinėti. Iš pradžių galima išbandyti jojimą su instruktoriumi, vėliau užsirašyti į individualias jojimo pamokas, galiausiai būsite pasiruošę jodinėti savarankiškai.


Jodinėjimas žirgais smagus visais metų laikais. Karštą vasaros dieną šuoliuojant ant žirgo nugaros maloniai vėsins vėjelis, o akį džiugins gamtos grožis. Žiemą netgi galima išbandyti papildomą pramogą – pasivažinėjimą žirgų traukiamomis rogėmis. Apsilankymas žirgyne gali virsti smagia šeimos pramoga, geru laiku su draugais ar net asmeninės šventės akcentu. Kai kurie Vilniaus apylinkėse veikiantys žirgynai nuomoja žirgus vestuvėms ar kitoms progoms bei renginiams. 


Vilniaus rajone veikiantys žirgynai siūlo ne tik jodinėjimo paslaugą. Čia galima ir žirgų terapija (hipoterapija), edukacinės programos vaikams bei suaugusiems, fotosesijos su žirgais ir kur kas daugiau pramogų bei veiklų. 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau