Sodybų nuoma Vilnius

Sodybų nuoma Vilnius


Sodybų nuoma Vilnius

Nors lankantis Vilniaus apskrityje dažniausiai kyla mintis aplankyti pačią sostinę, ne mažiau dėmesio sulaukia ir sodybų nuoma Vilniaus regione. Čia nuomotis sodybas mėgsta ne tik vilniečiai, bet ir kitų Lietuvos regionų gyventojai. 


Sodybų nuoma Vilniaus apskrityje turi ne tik didelę paklausą, bet ir didžiulę pasiūlą. Čia galima rasti jaukių namelių romantiškam poilsiui dviem, didesnių sodybų pasibuvimui su draugų ar giminaičių kompanija, sodybų su pobūvių salėmis, kuriose galima atšokti vestuves, paminėti kokį nors svarbų jubiliejų, surengti krikštynas ar bet kokią kitą šventę. Vienos sodybos nuomai yra arčiau Vilniaus, miesto apylinkėse, kitos nutolusios ir įsikūrusios arčiau gamtos – spręsti tik jums, kiek toli vykti norite ir kokios aplinkos trokštate.


Poilsiaudami sodybose Vilniaus apskrityje galite atitrūkti nuo miesto šurmulio, pabūti natūralioje aplinkoje, pasivaikščioti šalia esančiais pažintiniais takais, vasarą pasimėgauti vandens pramogomis šalia telkšančiame ežere ar sruvenančioje upėje. Kai kurios sodybos Vilniaus apylinkėse siūlo pirties malonumus, karštą kubilą, įvairius lauko žaidimus, turi įsirengusios žaidimų aikšteles mažiesiems. Galima išsinuomoti ir dviračius bei jais keliaujant plačiau pasidairyti po Vilniaus regiono gamtines grožybes. Kur dar malonios akimirkos vakarojant laužo šviesoje ar kepant gardžius pietus lauko kepsninėje. Pramogų sodybose netrūksta ir žiemą, pvz., kai kurios jų siūlo slidininkų trasas ar pasivažinėjimą šunų arba arklių kinkiniu tempiamomis rogėmis.


Sodybose poilsiauti malonu visais metų laikais, mat tai leidžia pažinti vis kitokią gamtą ir patirti skirtingus jos siūlomus malonumus.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau