Poilsiui ir šventėms

Kaimo turizmo sodybos – ir poilsiui, ir šventėms!

Kaimo turizmo sodybos – ir poilsiui, ir šventėms!

Sodyba "Grand Vila". Nuotrauka iš asmeninio P. Arasimavičiaus archyvo.


Pavargote nuo miesto šurmulio ar ieškote gražios vietos asmeninei šventei gamtos apsuptyje? Kaimo turizmo sodyba – visuomet puikus atsakymas! Ko dairytis, kad ji patenkintų ar net pranoktų jūsų lūkesčius?


Kodėl sodyba?


Argumentų, kodėl poilsiui ar asmeninei šventei verta rinktis kaimo turizmo sodybą, galima rasti pačių įvairiausių. Vienas akivaizdžiausių – nuostabios gamtos apsuptis ir jos dovanojama harmonija. Tai ypač aktualu miestiečiams, pervargusiems nuo ūžiančių gatvių ir nesibaigiančio šurmulio. Įrodyta, kad vos pusvalandžio trukmės pabuvimas gamtos apsuptyje teigiamai veikia fizinę ir psichinę sveikatą, slopina stresą, tad tik įsivaizduokite, kokį magišką poveikį organizmui turi savaitgalio ar ilgesnis poilsis gamtoje! Atkeliavę pailsėti į kaimo turizmo sodybą galite kvėpuoti grynu oru, mėgautis lietuviškos gamtos grožiu, pačiomis įvairiausiomis kaimo turizmo pramogomis, pradedant pasiplaukiojimu valtimi ar maudynėmis ežere ir baigiant jodinėjimu ar net dažasvydžiu.


Maža to, kaimo turizmo sodybos yra populiari ir labai patogi vieta paminėti įvairiausioms asmeninėms šventėms – krikštynoms, gimtadieniams, vestuvėms. Kai kurios jų siūlo konferencijų sales oficialiems (ir ne tik) įmonių susirinkimams bei įvairiems renginiams. Taigi kaimo turizmo sodybos gali būti vieta, kur įmanoma suderinti darbą su poilsiu.


Išsirinkti geriausią


Lietuvoje gausu kaimo turizmo sodybų, tad išsirinkti geriausią gali būti nelengva užduotis. Natūralu, kad ieškodami tinkamiausio sau varianto atsižvelgsite į vietą, kurioje įsikūrusi sodyba, teikiamas paslaugas, kainą. Visuomet verta pasidairyti ir atsiliepimų, mat kiti klientai mielai dalijasi ne tik žodiniais įvertinimais, bet ir nuotraukomis, padedančiomis suprasti, kaip iš tiesų šiuo metu atrodo dominanti vieta (deja, nuotraukos sodybų tinklapiuose ne visuomet atitinka realybę).


Labai daug pasako ir sodybos vertinimas gandrais, kurį suteikia Lietuvos kaimo turizmo asociacija (LKTA). Tai prilygsta viešbučių vertinimui žvaigždutėmis. Kuo daugiau gandrų, tuo aukštesnius reikalavimus atitinka sodyba. Aukščiausius įvertinimus pelnančios sodybos gali pasigirti ne tik nepriekaištinga aplinka bei teikiamų paslaugų kokybe, bet ir tuo, jog puoselėja regioninę kultūrą, saugo kultūrinį paveldą. Be jokių abejonių čia laukia malonus aptarnavimas, švara, jaukumas, paisoma visų saugumo reikalavimų, laukia plati paslaugų ir pramogų įvairovė.    


Trys „seserys“


Netoli Kauno, Byliškių kaime, yra įsikūrusios trys „seserys“ – sodybos „Pasaka“, „Vilaitė“ ir „Grand Vila“. Visos jos yra puikus pavyzdys, kaip turi atrodyti šiuolaikiškos kaimo turizmo paslaugos, leidžiančios pabėgti į gamtą, bet kartu mėgautis modernaus pasaulio patogumais. Sodybos gali būti nuomojamos kartu kaip vienas įspūdingas kompleksas arba atskirai. Kiekviena iš „seserų“ turi išskirtinių savybių, pvz., „Pasaka“ puikuojasi įspūdingu Lietuvos turizmo departamento įvertinimu, nes buvo išrinkta 1 iš 3 sėkmingiausių 2016 metų kaimo turizmo paslaugų teikėjų Lietuvoje, o „Grand Vila“ geba talpinti net iki 150 svečių bei turi maksimalų 5 gandrų įvertinimą. Drauge jos visos siūlo tik aukščiausios kokybės paslaugas, kurių įvairovė stebina net įnoringiausius klientus.Sodyba "Grand Vila". Nuotrauka iš asmeninio P. Arasimavičiaus archyvo.Vila "Pasaka". Nuotrauka iš asmeninio P. Arasimavičiaus archyvo.Sodyba "Vilaitė". Nuotrauka iš asmeninio P. Arasimavičiaus archyvo.


Šiame netoli Kauno įsikūrusiame kaimo turizmo komplekse laukia ne tik jaukios ir patogios vietos nakvynei, pobūvių ir konferencijų salės, SPA zonos, bet ir tokios aktyvios pramogos kaip krepšinio, futbolo aikštelės, dažasvydis, vandens dviračiai... Ieškantieji kažko išskirtinio tikrai apsidžiaugs sužinoję, jog čia galima išbandyti gerokai rečiau kaimo turizme sutinkamas pramogas: alaus degustaciją, nuotykines orientacinės varžybas (jas išbandę sako, kad tai yra pačios linksmiausios ir universaliausios varžybos gryname ore visam kolektyvui nepriklausomai nuo amžiaus ir lyties), kartų varžybas (ir net kartų gamybą), garantuotai papildysiančias adrenalino atsargas. „Seserys“ sodybos „Pasaka“, „Vilaitė“ ir „Grand Vila“ nepamiršta ir mažųjų – jiems įrengta žaidimų aikštelė su karstynėmis, čiuožyklomis bei kitomis smagiomis pramogomis. Jeigu planuojate paminėti kokią nors asmeninę šventę, sodybų kompleksas gali pasiūlyti profesionalių virėjų, renginių organizatorių, vakaro vedėjų, muzikantų, fotografų, dekoratorių ir kitų specialistų paslaugas, kurios leis pamiršti visus šventinius rūpesčius ir atsiduoti grynam malonumui.Sodyba "Grand Vila". Nuotrauka iš asmeninio P. Arasimavičiaus archyvo.Sodyba "Grand Vila". Nuotrauka iš asmeninio P. Arasimavičiaus archyvo.Sodyba "Vila Pasaka". Nuotrauka iš asmeninio P. Arasimavičiaus archyvo.Sodyba "Vilaitė". Nuotrauka iš asmeninio P. Arasimavičiaus archyvo.


Sodybos „Pasaka“, „Vilaitė“ ir „Grand Vila“ yra skirtos tikriems poilsio gamtoje gurmanams! Čia prasideda jūsų istorija ir pildosi slapčiausios svajonės...


www.vilapasaka.lt


Parengė www.sodybuskelbimai.lt

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau