Kempingai ir stovyklavietės Vilnius

Kempingai ir stovyklavietės Vilnius


Kempingai ir stovyklavietės Vilnius

Jeigu esate tikri gamtos entuziastai ir jus traukia poilsis natūralioje aplinkoje, jums tikrai patiks savaitgalis (o gal ir ilgesnis laikas) kempinge ar stovyklavietėje, kurių Vilniaus regione gausu.


Vieni kempingai ir stovyklavietės Vilniuje bei aplink Vilnių yra įkurti šalia sodybų, kiti – atskirai, natūralios gamtos apsuptyje. Pastarieji tinkamesni tiems, kurie trokšta pabūti kuo arčiau gamtos, su ja susilieti, pabėgti nuo miesto šurmulio ir pasimėgauti ramybe. Netoliese sodybų įrengti kempingai ir stovyklavietės irgi turi savų pliusų. Įprastai juose siūloma daugiau įvairių paslaugų ir pramogų, būna daugiau komforto, galima derinti poilsį laukinėje gamtoje su mums įprastais miesto patogumais. Pavyzdžiui, galima pavakarieniauti sodybos komplekse įsikūrusiame restoranėlyje. 


Stovyklavietės ir kempingai dažniausiai būna įkurti šalia ežerų, upių ar kitų vandens telkinių, tad viena pagrindinių pramogų čia poilsiaujant yra maudynės, plaukiojimas valtimi, žvejyba ir kitos vandens pramogos. Dauguma Vilniuje ir netoli Vilniaus esančių kempingų ir stovyklaviečių siūlo gausybę kitų įdomių veiklų. Čia laukia krepšinio aikštelės, tinklinis, stalo bei lauko tenisas, galima išsinuomoti dviratį, keturračius. Jeigu šalia yra sodyba, dažnai galima ir pirties ar kubilo nuoma ar net tokios išskirtinės pramogos kaip jodinėjimas žirgais. Nelieka nuskriausti ir mažieji, dauguma stovyklaviečių ir kempingų turi jiems įrengtas žaidimų aikšteles. Verta pasidomėti ne tik tuo, kas yra pačiame kempinge ar stovyklavietėje, bet ir aplinkinėse teritorijose. Puiku, jeigu netoliese yra koks nors įdomus pažintinis takas, kur galėtumėte pramankštinti kojas ir pasigėrėti kraštovaizdžiu su visa šeima ar draugų kompanija. 


Renkantis stovyklavietę ar kempingą labai svarbu atsižvelgti į tai, kokie čia patogumai yra siūlomi. Daugumoje jų yra ne tik vieta automobiliui bei palapinei, bet ir poilsio zonos su lauko baldais, laužavietės, kepsninės ar net lauko virtuvėlės. Be abejo, svečių patogumui įrengti ir tualetai bei patogūs dušai. 

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau